smart


byutvikling.


Fra ubrukt tørkeloft til moderne bolig Innovative løsninger og miljøfokus Mindre klimaavtrykk med konvertering

Vi utvikler Oslos loft x

I Sequoia jobber vi med å utvikle sentrumsnære boliger, og bidra til et bedre nabolag og bybilde. Vårt hovedfokus er på utvikling av eksisterende bygningsmasse og fortetting av bykjernen. I samarbeid med borettslag og sameier utvikler vi ubrukt areal og tilfører nye boliger til eksisterende bygningsmasse.

Sequoia ble stiftet i 2013 og har gjennom årene etablert seg som en ledende aktør innen loftsutbygging i Oslo. Oslo har stadig behov for nye boliger og vi forsøker å finne «hull» for å møte dette behovet. I Sequoia har vi et tverrfaglig team med bred erfaring fra investering, utvikling, prosjektledelse, arkitektur, bygging og salg. Vår spesialisering er konvertering, men vi gjør også rehabilitering, mulighetsstudier og nybygg, og har for tiden prosjekter i Oslo, Ålesund og Bergen.

Les mer om hva vi gjør

Hva vi kan bidra med x

Høy kompetanse

Vi benytter et team som innehar svært mye kompetanse innenfor bygg, og særlig innenfor loftsutvikling.

Høy kvalitet

Vi er perfeksjonister av natur, og har som mål å alltid levere høy kvalitet i samtlige steg i prosessen.

Trygghet

Vår tilnærming er å være den beste og tryggeste partneren for de vi samarbeider med.

Noen av prosjektene vi har under utvikling x

Se alle våre prosjekter

0

Planlagte leiligheter

0

kvm under utvikling

0

År med samlet eiendomserfaring

Sequoia-teamet x

Knut Olav Klokk

Daglig leder 416 42 880
knut@sequoia-as.no

Ulf Øyvind Lund

Prosjektgjennomføring 957 59 484
ulf@sequoia-as.no

Per Elling Sylte

Prosjektutvikling 952 18 008
per@sequoia-as.no

Andreas Mjelde

Forretningsutvikling 462 40 184
andreas@sequoia-as.no

Frida Nilsen

Arkitektur 986 31 717
frida@sequoia-as.no

Johan H. Innvik

Økonomi 971 34 026
johan@sequoia-as.no